T.C. Sağlık Bakanlığı İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü İstanbul Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları
Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Kalite Birim Sorumluları


BOYUTLAR

BÖLÜMLER

SORUMLU ADI SOYADI

ÜNVANI

İMZA

 

 

KURUMSAL HİZMETLER

 

 

 

 

 

 

 

Kurumsal Yapı

Prof. Dr. Mehmet Akif KAYGUSUZ

Başhekim

 

Dr. Sebahattin ATAOĞLU

Başhekim Yardımcısı

 

Dr. İsmail ARABACI

Başhekim Yardımcısı

 

Emine GÜMÜŞ

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

 

Abdulbaki PALA

İdari ve Mali İşler Müdürü

 

Saadettin SALİHOĞLU

İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcısı

 

Mustafa ÇAVDAR

İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcısı

 

Tuğba YEŞİLYURT

Eğitim-ARGE Birim Sorumlusu

 

 

 

 

Kalite Yönetimi

Dr. Sebahattin ATAOĞLU

Başhekim Yardımcısı

 

Emine YILMAZ

Kalite ve Verimlilik Yönetim Direktörü

 

Kalbiye MEMİŞ

Kalite ve Verimlilik Yönetim Birimi

 

 

Doküman Yönetimi

Emine YILMAZ

Kalite ve Verimlilik Yönetim Direktörü

 

Kalbiye MEMİŞ

Kalite ve Verimlilik Yönetim Birimi

 

 

 

 

 

 

Risk Yönetimi

Abdulbaki PALA

İdari ve Mali İşler Müdürü

 

Sebahattin ATAOĞLU

Başhekim Yardımcısı

 

Feime AKINCI

Sivil Savunma Amiri

 

(S.Müdürlüğü)

İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı

 

Risk Değerlendirme Ekibi

 

 

 

Güvenlik Raporlama Sistemi

Emine YILMAZ

Kalite ve Verimlilik Yönetim Direktörü

 

Kalbiye MEMİŞ

Kalite ve Verimlilik Yönetim Birimi

 

 

 

 

 

Acil Durum ve Afet Yönetimi

Dr. İsmail ARABACI

Başhekim Yardımcısı

 

Sadettin SALİHOĞLU

İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcısı

 

Feime AKINCI

Sivil Savunma Amiri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eğitim Yönetimi

Dr. İsmail ARABACI

Başhekim Yardımcısı

 

Doç. Dr. Timur YILDIRIM

Ort. ve Trav. Uzmanı (Eğitim Kordinatörü)

 

Doç. Dr. Akif ALBAYRAK

Ort. ve Trav. Uzmanı (Eğitim Kordinatörü Yard.)

 

 

Tuğba YEŞİLYURT

Eğitim ARGE Birim Sorumlusu

 

 

Sevda UZUN DIRVAR

 

Uzmanlık Eğitim Birimi Sorumlusu

 

 

 

 

 

Sosyal Sorumluluk

Dr. İsmail ARABACI

Başhekim Yardımcısı

 

Emine ACAR

Sağlık Bakım Hizmetleri Birim Sorumlusu

 

Semra DİNÇ

Hasta Hakları Birim Sorumlusu

 

Tuğba YEŞİLYURT

Eğitim ARGE Birim Sorumlusu

 

Ercan BAKIR

Sosyal Çalışmacı

 

HASTA VE ÇALIŞAN ODAKLI

HİZMETLER

 

 

Hasta Deneyimi

Dr. İsmail ARABACI

Başhekim Yardımcısı

 

Semra DİNÇ

Hasta Hakları Birim Sorumlusu

 

Ercan BAKIR

Sosyal Çalışmacı

 

 

 

Hizmete Erişim

Dr. Sebahattin ATAOĞLU

Başhekim Yardımcısı

 

 

Nalan KOLAY

Poliklinik Sorumlu Hemşiresi

 

Nermin YALÇIN

Levent Semt Polikliniği Sorumlu Hemşiresi

 

 

Yaşam Sonu Hizmetler

Arzu ESER

Sterilizasyon-Çamaşırhane-Morg Sorumlu Hemşiresi

 

 

Sağlıklı Çalışma Yaşamı

Dr. Sebahattin ATAOĞLU

Başhekim Yardımcısı

 

Abdulbaki PALA

İdari ve Mali İşler Müdürü

 

Emine GÜMÜŞ

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

 

 

 

SAĞLIK HİZMETLERİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hasta Bakımı

İsmail ARABACI

Başhekim Yardımcısı

 

Emine GÜMÜŞ

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

 

Op. Dr. Ahmet KULDUK

Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı

 

Op. Dr. Cem ALBAY

Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı

 

Op. Dr. Barış ÖZKUL

Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı

 

Op. Dr. Ayşe ŞENCAN

El Cerrahisi. Uzmanı

 

Nuran COBUTOĞLU

Üst Kat Klinik Sorumlu Hemşiresi

 

Melike TURHAN

Alt Kat Klinik Sorumlu Hemşiresi

 

Saadet CİN

Y. Bakım-Özel Servis Sorumlu Hemşiresi

 

 

 

 

 

İlaç Yönetimi

İsmail ARABACI

Başhekim Yardımcısı

 

Mualla KOCAELİ

Eczacı-Farmakovijilans Sorumlusu

 

Burcu YÜKSEL

Eczacı

 

Emine GÜMÜŞ

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

 

 

 

Enfeksiyonların Önlenmesi

Uzm.Dr. M. Nursu ŞAHİN

Enfeksiyon Hastalıkları Ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı

 

Pınar DURMUŞ

Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi

 

 

 

Sterilizasyon Hizmetleri

Prof. Dr. Kahraman ÖZTÜRK

El Cerrahisi Kliniği Eğitim Sorumlusu

 

Arzu ESER

Sterilizasyon-Çamaşırhane-Morg Sorumlu Hemşiresi

 

Selahattin İLHAN

Ameliyathane Sorumlu Hemşire Yardımcısı

 

 

Transfüzyon Hizmetleri

Dr. İsmail ARABACI

Başhekim Yardımcısı

 

Uzm.Dr. Belma KARATOKA

Mikrobiyoloji Uzmanı

 

Ecem FAKI

Transfüzyon Hizmetleri Kalite Birim Sorumlusu

 

 

Radyasyon Güvenliği

Uzm. Dr. M. Nuray BAŞBÖREKÇİ

Radyoloji Uzmanı

 

Banu KALELİ

Radyoloji Sorumlu Teknisyeni

 

 

Acil Servis

Op. Dr. M. Selçuk SAYGILI

Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı

 

Önder PEKER

Acil Servis Sorumlu Hemşiresi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ameliyathane

Prof. Dr. Kahraman ÖZTÜRK

El Cerrahisi Kliniği Eğitim Sorumlusu-Ameliyathane Sorumlu Hekimi

 

Doç. Dr. Akif ALBAYRAK

Ort. ve Trav. Uzmanı (Eğitim Koordinatörü Yrd.) Ameliyathane Sorumlu Hekim Yardımcısı

 

 

Uzm. Dr. Özlem ULU YAVUZ

Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı

 

 

Selahattin İLHAN

Ameliyathane Sorumlu Hemşiresi

 

Mürşide TAHTA

Anestezi Sorumlu Teknisyeni

 

 

 

 

 

 

Yoğun Bakım Ünitesi

Uzm. Dr. Tuğçe YENİOCAK

Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı

 

Uzm. Dr. Hüseyin Numan ÇOBAN

Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı

 

Yonca FERHATOĞLU

Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı

 

Saadet CİN

Y. Bakım-Özel Servis Sorumlu Hemşiresi

 

 

Biyokimya Laboratuvarı

Uzm. Dr. Noyhan TAŞKINER

Tıbbi Biyokimya Uzmanı

 

Özgül DEMİR

Laboratuvar Sorumlu Teknisyeni

 

 

Mikrobiyoloji Laboratuvarı

Uzm. Dr. Aylin UĞURLU

Mikrobiyoloji Uzmanı

 

Özgül DEMİR

Laboratuvar Sorumlu Teknisyeni

 

 

Patoloji Laboratuvarı

Dr. İsmail ARABACI

Başhekim Yardımcısı

 

Berrin İLBAN

Hemşire

 

 

 

DESTEK HİZMETLERİ

 

 

 

 

 

Tesis Yönetimi

Abdulbaki PALA

İdari ve Mali İşler Müdürü

 

Saadettin SALİHOĞLU

İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcısı

 

Rahmi COŞKUN

Teknik Birim Sorumlusu

 

 

 

 

 

 

 

 

Otelcilik Hizmetleri

 

 

Abdülbaki PALA

İdari ve Mali İşler Müdürü

 

Emine GÜMÜŞ

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

 

Saadettin SALİHOĞLU

İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcısı

 

Mustafa ÇAVDAR

İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcısı

 

Emine ACAR

Sağlık Bakım Hizmetleri Birim Sorumlusu

 

Gül Özlem ERTÜRK

Diyetisyen

 

Arzu ESER

Sterilizasyon-Çamaşırhane-Morg Sorumlu Hemşiresi

 

 

 

 

 

 

Bilgi Yönetimi

Dr. Sebahattin ATAOĞLU

Başhekim Yardımcısı

 

Abdulbaki PALA

İdari ve Mali İşler Müdürü

 

Ali ÖNER

Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

 

Gökhan KALAYSIZ

Bilgi İşlem Sorumlusu

 

Kazım ŞAHBUDAK

Arşiv ve Kütüphane Sorumlusu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Malzeme ve Cihaz Yönetimi

Abdulbaki PALA

İdari ve Mali İşler Müdürü

 

Saadettin SALİHOĞLU

İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcısı

 

Mustafa ÇAVDAR

İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcısı

 

Kasım DEMİR

Tıbbi Sarf Depo Sorumlusu

 

Adil KARAGÖK

Biyomedikal Depo Sorumlusu

 

Ayşe OYSAL

Ayniyat Dayanıklı Depo Sorumlusu

 

Taner SÜSLÜ

Ayniyat Tüketim Depo Sorumlusu

 

Nurgül BİLDİRCİN

Klinik Mühendislik Birim Sorumlusu

 

Eren YILMAZ

Biyomedikal Cihaz Sorumlusu

 

Selahattin İLHAN

Ameliyathane Sorumlu Hemşiresi

 

Melike TURHAN

Alt Kat Klinik Sorumlu Hemşiresi

 

Önder PEKER

Acil Servis Sorumlu Hemşiresi

 

 

Tıbbi Kayıt ve Arşiv Hizmetleri

Mustafa ÇAVDAR

İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcısı

 

Kazım ŞAHBUDAK

Arşiv ve Kütüphane Sorumlusu

 

 

 

 

Atık Yönetimi

Abdulbaki PALA

İdari ve Mali İşler Müdürü

 

Uzm. Dr. Noyhan TAŞKINER

Tıbbi Biyokimya Uzmanı

 

Pınar DURMUŞ

Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi

 

 

 

Dış Kaynak Kullanımı

Dr. Sebahattin ATAOĞLU

Başhekim Yardımcısı

 

Abdulbaki PALA

İdari ve Mali İşler Müdürü

 

Emine GÜMÜŞ

 

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

 

GÖSTERGE

YÖNETİMİ

 

Göstergelerin İzlenmesi

Emine YILMAZ

Kalite ve Verimlilik Yönetim Direktörü

 

Kalbiye MEMİŞ

Kalite ve Verimlilik Yönetim Birimi

 

 

 

 

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

 

Uzm. Güliz ALTIPARLAK

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Kalite Birim Sorumlu Hekimi

 

 

Deniz BİLEN

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Birim Sorumlusu

 

 

 

Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri

 

Dt.. Hülya AĞCA ERDOĞAN

 

Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri Birim Sorumlu Hekimi