T.C. Sağlık Bakanlığı İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü İstanbul Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları
Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Başhekim Yardımcıları Dr.Sebahattin ATAOĞLU
sebahattinataoglu@baltalimani.gov.tr

      10.07.1967 tarihinde Erzurum'da doğdu. Liseyi Erzurum İmam Hatip Lisesinde tamamladı. 1993 yılında Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdi. Ayrıca İktisat Fakültesini 2010 yılında bitirdi. Evli ve 4 çocuk babasıdır. Orta derecede İngilizce ve Arapça bilmektedir. 

      Yiğittaşı Sağlık Ocağı, Ceylanoğlu Sağlık Ocağı'nda Sorumlu Hekim olarak çalıştı. Sonra Erzurum Nenehatun Kadın Doğum Hastanesinde 10 yıl Başhekim Yardımcısı olarak çalıştı. Sağlık Bakanlığı tarafından düzenlenen Üst düzey yöneticilik, Sağlıkta Performans ve Kalite Yönetim Sistemi, Ulusal Sağlık Kurultayı, Hasta Hakları, Bilgi Güvenliği, Proje Yönetimi gibi konularda çok sayıda kongre, seminer ve eğitime katıldı. 

      13.06.2014 tarihinden 26.09.2016 tarihine kadar Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim ve  Araştırma Hastanesinde Başhekim Yardımcısı olarak görev yaptı. 27.09.2016-21.02.2017 tarihleri arasında Hastane Yöneticisi vekili olarak görev yaptı.

        Halen Metin Sabancı Baltalimanı  Kemik Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi’nde Başhekim Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. 
Dr. İsmail ARABACI
 ismailarabaci@baltalimani.gov.tr

                   22.02.1983 tarihinde Osmaniye’de doğdu. Liseyi Osmaniye Mehmet Akif Ersoy Lisesi’nde tamamladı.2010 yılında İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdi.

                  Siirt Pervari Beğendik Aile Sağlığı Merkezinde 1 yıl ve Kurtalan 2 no’lu   Aile Sağlığı Merkezinde 3 yıl Aile Hekimi olarak çalıştı.2015 yılında Türkiye Halk Sağlığı Kurumu, Aile Hekimliği İzleme ve Değerlendirme Dairesinde  çalıştı. Sağlık Yönetimi ,Tarım Çalıştayı ,Türkiye Doğal Beslenme ve Yaşam Boyu Sağlık Zirvesine katıldı.

                  Orta derecede İngilizce bilmektedir.

                  11.08.2015 tarihinden itibaren M.S.Baltalimanı  Kemik Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi’nde Başhekim Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.