Staj İşlemleri
12 Ocak 2022

STAJ İÇİN GEREKLİ BELGELER

Tüm dönem staj başvuruları İl Sağlık Müdürlüğü Eğitim Ar-Ge Birimine yapılır. İl Sağlık Müdürlüğü tarafından kabul listeleri resmi yazı ile bildirilen stajyer öğrenciler staj için hastanemize başvurur.

 1. İŞ GÜVENLİĞİ EĞİTİM BELGESİ (Okulunuzdan almanız gerekiyor.)
 2. SGK BELGESİ (Okulunuzdan veya E-Devlet  üzerinden almanız gerekiyor.)
 3. SAĞLIK KURULU (HEYET RAPORU) – Tahlil sonuçlarıyla birlikte (hepatit markerları)- Tahlil sonuçları e-Nabız üzerinden çıktı alınabilir. Gereklilik durumunda Hepatit B aşısı yaptırılıp fotokopisi istenebilir.
 4. TETANOZ - Covid19 AŞI KARTI FOTOKOPİSİ- Tetanoz ve Covid19 aşısı olduysanız aşı kartı fotokopisi; aşı olmadıysanız hastanemizde yaptırabilirsiniz.
 5. ZİRAAT BANKASI EMİRGAN ŞUBESİ HESABI-  Ziraat Bankası Emirgan Şubesinden hesap açtırılacak.  Bunun fotokopisi ve kimlik fotokopisi başhekimlik binası giriş katındaki SİCİL BİRİMİNE teslim etmesi gerekmektedir.
 6. STAJ/MESLEK EĞİTİMİ SÖZLEŞMESİ- Okulunuzun staj koordinatörü, staj yapılacak hastanenin Eğitim Ar-Ge Birim sorumlusu veya hastanenin web sitesinden belgenin Word haline ulaşabilirsiniz.  Sözleşmedeki imza bölümlerini imzalatıp (ıslak imza) teslim etmeniz gerekmektedir.
 7. Özellik arz eden birimlerden ek olarak istenen belgeler:
 8. Öğrenci belgesi
 9. Nüfus cüzdanı fotokopisi
 • Beslenme ve Diyetetik Bölümü: Hijyen Belgesi (Okuldan veya Halk eğitimden almanız gerekiyor.)
 • Ameliyathane ve Anestezi Bölümü: SFT (Solunum Fonksiyon Testi)(Heyet raporunda belirtilmelidir.)
 • Radyoloji Bölümü: Dozimetre (Okulunuzdan almanız gerekiyor.)

Not :

 • Stajın ilk günü sabah saat 08:00 de Eğitim Birimine gelmeniz gerekmektedir. yönlendirme bu birimden olacaktır.  (Pandemi dönemi saat 08:30)
 • Eğitim birimince size verilecek olan STAJ TAKİP ÇİZELGESİ birim sorumlunuzda kalacak olup, sabah giriş ve akşam çıkışta imza atmanız gerekmektedir.  Her ayın bitiminde doldurulmuş imza çizelgeleri sayfa sonunda BİRİM SORUMLUSUNUN DA İMZASIYLA birlikte EĞİTİM BİRİMİNE teslim edilecektir. Maaş ödemeleri bu çizelgelere göre yapılmakta olup, bunların gönderiminde gecikme yaşanmaması gerekmektedir. 


STAJ-MESLEK EĞİTİMİ SÖZLEŞMESİ